Jste zde: HomeUncategorised
FACEBOOK TURISTA CYKLO PRO RODINY S DĚTMI PAMÁTKY UBYTOVATELÉ STRAVOVATELÉ PRO HANDICAPOVANÉ

Městské informační centrum Nové Město nad Metují

Otevírací doby v zimní sezóně

Facebook workshop

Facebookový workshop

Ve spolupráci s Městským klubem jsme dne 6. 2. 2017 uspořádali v Kině 70 seminář zaměřený na výměnu zkušeností s prezentací na nejpopulárnější sociální síti. Mezi účastníky nechyběli zástupci kulturních organizací Nového Města nad Metují a Vily Čerych a Informačních center z Náchoda a České Skalice.

Jednotliví přednášející se zaměřili na témata spojená s vytvářením a udržováním kvalitní facebookové stránky. Jak budovat značku a prezentovat kulturní instituci ukázal správce novoměstského zámku pan Ondřej Daněk. Na nejčastější chyby upozornil a několika tipy k vytváření kvalitního příspěvku doplnil Jiří Švanda z Informačního centra. Závěrečná přednáška Jana Hableho, majitele agentury DoDna Party a event baru DoSklepa, se týkala placené propagace (nejen) na Facebooku.

Díky živé diskuzi se podařilo obohatit jednotlivé přednášky o nové závěry a domluvit vzájemnou spolupráci na poli propagace.

Děkujeme všem účastníkům i přednášejícím za aktivní přístup a těšíme se na další podobné setkání.

VÝZNAMNÉ AKCE 2018

Klikni pro zvětšení

Historie Nového Města nad Metují ožívá v komiksu Tomáše Chluda

 

Máte jen půlhodiny či hodinu čas a chcete poznat historii Nového Města nad Metují netradiční formou? Právě pro vás je určen náš nový komiks, který je ZDARMA k dispozici v IC (v elektronické podobě ZDE). Stavte se pro něj a vydejte se na zábavnou cestu do minulosti "města na skále". Dovíte se nejen, který hudební skladatel má své kořeny v našem městě, ale také kdo pykal za své hříchy v hladomorně, či jak to vlastně bylo s "vlaštovčími ocásky" na náměstí.

Autorem výtvarné stránky komiksu je Tomáš Chlud, jehož nezaměnitelný rukopis můžete znát z našich starších propagačních materiálů (plánku Městské památkové rezervace a podrobné mapy města) nebo z jeho tvorby pro časopis Čtyřlístek a Mateřídouška. Živí ho také návrhy kostýmů (seriál České století) a vydává komiksy ve vlastním Nakladatelství Sýpka.

Tak tedy na viděnou v městě Jana Černického z Kácova!

pokus2

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prohlídka Nového Města a okolí

Chystáte se se skupinou 10 a více osob do Nového Města nad Metují? Chcete jim nabídnout program na míru s možností poznat to nejlepší, co lze v našem městě vidět? Připravili jsme pro vás dva produkty, které by vás mohli zaujmout.

MPR

 

NMNM

Strana 1 z 14

Kde nás najdete?

tel. 491 472 119

icHusovo náměstí 1225,
549 01 Nové Město nad Metují

ZOBRAZIT NA MAPĚ

Veřejná fotobanka

Odkazy

Nové Město nad Metují

logo-kladsk-pomez

khk

Orlické hory

region-orlickehory

Naše Broumovsko
Náchodský SWING
 

Certifikované IC

Předprodej vstupenek

Newsletter

AKTUÁLNÍ PŘEDPRODEJE KULTURNÍCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ


Informační centrum Nového Města nad Metují nabízí služby následujících předprodejních portálů:
TICKET ART
TICKET PORTAL
TICKET STREAM
MĚSTSKÝ KLUB
BERÁNEK NÁCHOD
KUPVSTUPENKU.CZ

Nahoru